0312 428 80 07
Melike SERENGİL ÖZÇELİK Kurucu Psikolog-Profesyonel Koç- İK Danışman Spesifik Uzmanlık Alanları :
  • Kariyer koçlugu ve danısmanlıgı
  • Yönetici koçlugu
  • Insan kaynakları yeniden yapılanma projeleri
  • Koçlara supervizyon
  • Ergen ve yetiskin / bilissel davranıs terapisi
Özgeçmiş
Melike Serengil Özçelik Üniversite ve Yüksek lisans eğitimini Bilkent ve Ortadoğu Teknik Üniversitesinde, ikinci yüksek lisansını Psikoloji bölümünde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra çok uluslu şirketlerde İnsan Kaynakları, Eğitim ve Gelişim Yöneticiliği yapmıştır. Bu süre içerisinde birçok yeniden yapılanma, şirket birleşmeleri, ise alım, insan kaynakları süreç ve prosedür tasarımı, görev tanımları ve iş analizi, performans yönetim sistem kurulumu, ücret yönetimi, değerlendirme merkezi kurulum ve uygulaması, yetenek havuzu kurulumu, eğitim yönetimi ve tasarımı, yönetim akademisi kurulumu ve eğitimleri konusunda tecrübe edinmiştir.

Daha sonra kurumsal şirketler bünyesinde kazandığı bu tecrübeleri kendi şirketini kurarak danışmanlık boyutuna taşımış, tüm bu alanlarda birçok firmaya insan kaynakları yönetim ve yeniden yapılanma danışmanlığı, kişisel gelişim eğitimleri tasarım ve uygulama danışmanlığı yapmıştır. Aynı zamanda kurumlarda özellikle üst düzey yöneticilere yönetici koçluğu ve 360 derece geri bildirim danışmanlığı yapmaktadır. Yöneticilerle ayrıca kişisel gelişim planları üzerinde çalışmaktadır.

Ayrıca bireylerle çalışmakta, kariyer koçluğu ve öğrenci koçluğu yapmaktadır. Özellikle meslek secimi konusunda hem koçluk hem de bireysel danışmanlık vermektedir. Bayanlara, özellikle doğum sonrası loğusalık döneminde ruhsal yönden fayda sağlamaya yönelik koçluk yapmaktadır. Bireylerle yaşam amacı ve değerler, yaşam dengesi kurma çalışmaları, hayaller ve hedefler konusunda çalışmaktadır. Aynı zamanda uluslararası sertifikalı profesyonel Adler Koçudur. Psikolojik danışmanlık hizmetinde bilişsel davranışçı terapiyi benimsemektedir. Evli ve 2 çocuk annesidir. 
keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme yapı denetim firması fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri maurers orjinal maurers meksika biber hapı biber hapı acı biber hapı