0312 428 80 07
İdil ALPAS Embriyolog- Profesyonel Koç Spesifik Uzmanlık Alanları :
  • Tüp Bebek Süreç Koçlugu
  • Dogum Koçlugu
  • Ögrenci Koçlugu
  • Bireysel Koçluk
Özgeçmiş
İdil ALPAS üniversite ve yüksek lisans eğitimlerini Orta Doğu Teknik Üniversitesinde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra ülkemizin önde gelen üniversite hastanelerinde önce genetik sonra tüp bebek alanında kariyerine devam etti. Embriyolog kariyerini Türkiye’ de en çok hasta sayısına ulaşmış özel bir kliniğin laboratuar direktörü olarak tamamladı. Bu süre zarfında bir çok ulusal ve uluslararası yayın yaptı.
 
Çalıştığı hasta gurubunun moral ve motivasyona ne kadar ihtiyaçları olduğunu ve sürecin pozitif yaşanmasının sonucu da etkilediğini gördüğü için kariyerini profesyonel koç olarak genişletti. İdil Alpas uluslararası sertifikalı profesyonel Erickson koçudur. Tüp bebek hastalarıyla özellikle tanı konmasından sonra durumu kabullenme, tedavi süresince özel hayatlarının ve kurumsal hayatlarının pozitif yönetimi, motivasyonlarının sürekliliği konusunda koçluk çalışmalarının yanı sıra, embriyoloji danışmanlığı da yapmaktadır.
 
Ayrıca bireylerle özellikle de üniversite öğrencileri ile koçluk çalışmalarına devam etmektedir.
 
Evli ve iki çocuk annesidir. 
 
keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme yapı denetim firması fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri maurers orjinal maurers meksika biber hapı biber hapı acı biber hapı