0312 428 80 07
Gözde GÖRGÜLÜ Uzman Klinik Psikolog Spesifik Uzmanlık Alanları :
  • Çocuk ve ergen psikolojik danışma
  • Oyun terapisi
  • Gelişimsel değerlendirme testleri
  • Bilişsel davranışçı terapi
Özgeçmiş
Gözde Görgülü Hacettepe Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2004 yılında mezun olmuştur. 2006 yılında ise aynı üniversitenin Klinik Psikoloji Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Uzmanlık eğitimi sırasında Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Yetişkin Psikiyatri Kliniği ve Çocuk Ergen  Ruh Sağlığı Kliniğinde bir yıl süreyle staj yapmıştır. Bu süreçte Bilişsel Davranışçı Terapi ve Oyun Terapisi üzerine eğitimler alarak süpervizyon ile danışan takip etmiştir. “Engelli Kardeşe Sahip Çocuk ve Ergenlerin Aile İşlevleri, Duygusal İstismar ve Benlik Saygısı Açısından İncelenmesi” başlıklı yüksek lisans çalışmasını tamamlamıştır.  Aynı zamanda Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri (MMPI), Wechsler Çocuklar İçin Zeka Testi (WISC-R), Tematik Algı Testi (TAT), Catell 2-A Zeka Testi, Gessel Gelişim Testi, Ankara Gelişim Tarama Envanteri (AGTE), Goodenough-Harris insan resmi çizme testi, Peabody Resim Kelime Testi, Özgül Öğrenme Güçlüğü Bataryası, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Frostig Gelişimsel Görsel Algı Testi, Benton Görsel Bellek Testi gibi pek çok objektif ve projektif testin eğitimini almıştır. Türk Psikologlar Derneği Üyesidir.
 
Mesleki yaşantısına TSK’ya bağlı bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde başlayan Gözde Görgülü, dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu, öğrenme güçlüğü, otizm, down sendromu, her türlü zihinsel ve fiziksel yetersizlik tanısı almış çocuklar ve aileleriyle çalışmaktadır. Ayrıca okul öncesi bireysel gelişim desteği vermekte ve anne-baba danışmanlığı yapmaktadır. Çocuk, ergen ve genç yetişkinlere yönelik psikoterapi seansları yürütmektedir.
 
Çocukluk dönemi sorunları (korkular, kardeş kıskançlığı, okul fobisi, altını ıslatma, tikler, uyumsuzluk, öfke nöbetleri v.b.), gelişim ve öğrenme sorunları, davranış bozuklukları, ergenlik çağı problemleri, kaygı bozuklukları, depresyon, özgüven problemleri, aile içi iletişim sorunları çalışma alanları arasında yer almaktadır. Evli ve 1 çocuk annesidir.
 
keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme yapı denetim firması fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri maurers orjinal maurers meksika biber hapı biber hapı acı biber hapı