0312 428 80 07
Banu DİREN Spesifik Uzmanlık Alanları :
  • Öğrenci Koçluğu
  • Kariyer Koçluğu ve Danışmanlığı
  • Çocuk Programları Dizaynı ve Yönetimi
Özgeçmiş
 

Banu Diren, Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden 2003 yılında mezun olmuştur. Yüksek lisans eğitimini Harvard Üniversitesi İşletme ve Yönetim alanında tamamlamıştır. Türkiye’ye döndükten sonra pazarlama ve satış alanlarında bir süre profesyonel olarak çalışmıştır. Kişisel gelişimin bir insanın hayatındaki en önemli olgulardan biri olduğundan hareketle ve hayatı farkındalıkla yaşayabilmek adına Profesyonel Koçluk eğitimini alarak bu yolculuğa başlamıştır.
Halihazırda Kariyer Koçluğu ve Öğrenci Koçluğu yapmaktadır. Aynı zamanda çocukların sağlıklı gelişimlerini destekleyici programları dizayn ederek bu programları yürütmektedir.  
keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme yapı denetim firması fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri maurers orjinal maurers meksika biber hapı biber hapı acı biber hapı