0312 428 80 07

ATÖLYE ATALYA

Koçluk
‘Amacınız ve hedefinizi gerçekleştirmek, istediğiniz yaşam tatminine ulaşmak için sizi harekete geçiren, kendinizi tanımanızı, potansiyelinizi keşfetmenizi, farkındalığınızın artmasını sağlayan planlı organize bir gelişim ilişkisi ve sürecidir’

Profesyonel Koçluk Eğitimimiz
• Ulusal Meslek Standardı 5544 sayılı Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK) Kanununa,
‘ Toplam 3 Modül’den oluşan; koçluk pratikleri, süpervizyon kapsamında toplam 110 saatlik örgün bir eğitimdir.’


1.MODÜL Koçluk Temelini Oluşturma
02-03-04-05 Haziran
2.MODÜL Koçluk Uygulamaları &
Araçlar ve Değerler
Tarih Gruplara Göre Belirlenecektir.
3.MODÜL Usta Koçluk Yolculuğunda
Vizyon Oluşturma
Tarih Gruplara Göre Belirlenecektir.

NLP

Neuro Linguistic Programming ile kendi iç sisteminizi keşfedecek, bu sistemi yolculuğunuz boyunca en verimli şekilde nasıl kullanacağınıza dair farkındalık oluşturacak ve çocukluğunuzdan bugüne değiştirmek istediğiniz şeyleri değiştirmek için “nasıl” sorusunun en verimli cevaplarıyla tanışacaksınız.

Toplam 2 Modül (7 tam gün) teorik ve pratiklerden oluşan örgün bir eğitimdir.

TAKIM KOÇLUĞU EĞİTİMİ

Takım Koçluğu ile yaşamınızın her alanında takım ruhunun ve iyi bir takım olmanın getireceği gücün farkında olacak, bu
dinamikleri verimlilikle kullanabilecek, yaşamınızdaki pek çok takıma ilham olacaksınız.

1 Modül (3 tam gün) teorik ve pratiklerden oluşan örgün bir eğitimdir.

MUCİZELER KURSU

Mucizeler Kursu, tüm dünyada uygulanan spiritüel bir dönüşüm programıdır. Kurs, zihnin özgürleşmesi üzerine tasarlanmıştır. Mucizeler Kursu 365 ders ve günlük egzersizlerden oluşan bir zihin dönüşüm programıdır. Kurs, zihninizde tam bir dönüşüm yaratarak her şeye, her duruma karşı yaklaşımınızı değiştirmektedir.

Bu kurs, mucizeler kursudur. Seçmeli ders değildir, sınıfı geçmek için alınması zorunludur. Gönüllü olan şey sizin
onu alma zamanınızdır.
Eğitmen : Müge Şenler

Üniversite ve yüksek lisans eğitimlerimi Dokuz Eylül Üniversitesinde tamamladım. Okullu bir turizmci olarak 12 yıl sürdürdüğüm profesyonel çalışma hayatım Uluslararası kongreler yapan şirketlerin Kongre Departman Müdürlüğü ve zincir otellerin Organizasyon ve Banket Müdürlüğünü yaptığım yoğun, verimli,öğrenmeye açık yıllarla geçti. Sonrasında, radikal bir karar ile 2007 yılında koçluk ile tanışarak çıktığım öz dönüşüm yolculuğumda, o günden bu yana ve bugünden yarına farkındalık ve keyifle, paylaşarak ve çoğalarak yürümeyi seçtim.

Pek çok uluslararası ekolden aldığım çok sayıda eğitimin ardından yolculuğum ICF (International Coaching Federation) üyesi bir Profesyonel Koç & Eğitmen olarak, öğrenerek, büyüyerek ve derinleşerek sürüyor.

Kendiniz ile buluşmaya, büyük bir keşfe çıkmaya ve kendi mucizenizi yaratmaya karar verdiğinizde tanışacağız… Öğrenmek demek, değişmek demektir. Değişim yoksa öğrenme bir illüzyondur. 

Aldığım Eğitimlerden Bazıları; EFT – Emotional Freedom Techniques (Duygusal Özgürleşme Tekniği) Uygulayıcı ve Eğitmen Eğitimleri / Hipnoz Practitioner Eğitimi – Master – Trainer / Quantum Practitioner Eğitimi – Master – Trainer / Transformal Nefes Eğitimleri / Erickson Coaching International Sertifikalı ‘International Coaching Federation-Koçluğun Sanatı ve Bilimi TASC’ Eğitimi / Erickson Coaching International Sertifikalı ‘Standing in Contribution: A Trainer’s Training’ Eğitimi / Adler International Learning Koçluk Eğitimi / Profesyonel Gestalt Koçluk Eğitimi / Bob Proctor Life Success Consultants U.S.A. Sertifikalı ‘Profesyonel Koçluk Eğitimi’ / NLP-Neuro Linguistic Programming- Practitioner Eğitimi – Master – Trainer / Master Trainer’s Training (Eğiticinin Eğitimi-Yaratıcı Eğitmenlik) / Takım Koçluğu Eğitimi / Liderlik Eğitimleri / A Course in Miracles (Mucizeler Kursu)